Sīkdatņu politika

Informācija par sīkdatņu izmantošanu

Turpmāk skaidrots, kā SIA LinkIT savā interneta vietnē www.linkit.lv izmanto sīkdatnes (cookies).

Apmeklējot interneta vietni, tās apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtā un to turpmākai izmantošanai atbilstoši šai sīkdatņu politikai.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir neliela izmēra faili, ko uz interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtu (piemēram, datoru, mobilo tālruni) nosūta apmeklētās interneta vietnes. Sīkdatnes tiek saglabātas interneta pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer, Firefox) datņu direktorijā interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtas cietajā diskā. Nākamajā reizē, kad interneta vietnes apmeklētājs apmeklē to pašu interneta vietni, interneta pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ interneta vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram.

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no galaiekārtas?

Linkit izmantotās sīkdatnes nesatur interneta vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot interneta vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja interneta vietnes apmeklētājs vēlas ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu viņa galaiekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammas iestatījumus.

Piekrišana sīkdatņu lietošanai.

Tā kā interneta vietne bez sīkdatnēm nedarbojas, mūsu pienākums ir informēt lietotājus par sīkdatņu izmantošanu. Šim nolūkam mūsu interneta vietnē ir uznirstošs logs, kurā ir īsa informācija par sīkdatņu izmantošanas faktu, kā arī saite uz Sīkdatņu politiku. To ir iespējams aizvērt noklikšķinot uz pogas "Sapratu". Interneta vietnes tālāka izmantošana ir uzskatāma par Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai, neatkarīgi no pogas "Sapratu" nospiešanas.

Pilnvērtīgai www.linkit.lv tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk

Sapratu