Biznesam

Ātrs un kvalitatīvs internets biznesam vairs nav ekstra, bet gan pamata nepieciešamība. Nodrošinām saviem biznesa klientiem stabili ātru internetu – augstus kvalitātes standartus, garantētu datu plūsmu, izcilu servisu un individuālus risinājumus.

Piedāvājam internetu biznesa klientiem – gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem – neatkarīgi no izmēra un atrašanās vietas.

Papildus pakalpojumi

Wi-Fi un vājstrāvas tīkli

Piedāvājam augstas veiktspējas Wi-Fi un vājstrāvas datu tīklu infrastruktūras ierīkošanas un uzturēšanas pakalpojumus jebkurā vietā Latvijas teritorijā – biroja telpās, industriālās zonās, ražotnēs un publiskās vietās.

Ātrgaitas internets "nekurienē"

Pēc individuāla projekta realizējam augstas pieejamības interneta un datu pārraides risinājumu piegādi arī uz objektiem, kas atrodas ārpus pilsētām un blīvi apdzīvotām vietām – karjeri, mežsaimniecības utml.

Sakaru mastu risinājumi

Pat ja plānojat izmantot cita interneta vai datu pārraides piegādātāja sniegtos pakalpojumus, varam izbūvēt vai uzlabot Jums nepieciešamo sakaru mastu infrastruktūru jebkurā vietā Latvijas teritorijā.

Sazinies ar mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies

Pilnvērtīgai www.linkit.lv tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk

Sapratu