LinkIT apvienojas ar GP SYSTEMS

27. Jan. 2017

2016. gada decembrī uzņēmumi SIA “LinkIT” un SIA “GP SYSTEMS” apvienoja savas biznesa daļas elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanas jomā, tādejādi paaugstinot abu uzņēmumu konkurētspēju šajā nozarē un piedāvājot plašākas iespējas esošiem un topošiem klientiem. Uzņēmumi turpmāk elektronisko sakaru pakalpojumus klientiem piedāvās ar SIA “LinkIT” zīmolu.

SIA “GP SYSTEMS” klienti arī turpmāk saņems elektronisko sakaru pakalpojumus iepriekšējā apmērā, kvalitātē, kā arī nemainīga paliks pakalpojumu samaksa, taču turpmāk šie klienti saņems rēķinus no SIA “LinkIT”, par ko tiks personīgi informēti vismaz vienu mēnesi iepriekš.

SIA “LinkIT” klientiem savukārt radīsies iespēja turpmāk saņemt elektronisko sakaru pakalpojumus daudz plašākā teritorijā kā līdz šim. Karte par pakalpojumu pieejamību tiks piedāvāta klientiem tuvākajā laikā.

Uzņēmumi lūdz vērst SIA “GP SYSTEMS” klientu uzmanību uz to, ka turpmāk SIA “GP SYSTEMS” klienti rēķinus saņems no SIA “LinkIT” elektroniski (no e-pasta adreses – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), kā arī pievērst uzmanību jaunajiem norēķinu rekvizītiem rēķinos, jo maksājumi turpmāk būs jāveic uz SIA “LinkIT” konta numuru - SIA "LinkIT, Balasta dambis 80a, Rīga, LV-1048;  Vienotais reģ. Nr. 40103966850; Banka: AS Swedbank; Kods: HABALV22; Konts: LV15HABA0551041056258.

SIA “GP SYSTEMS” klienti  ir aicināti turpmāk par pakalpojuma nodrošināšanas jautājumiem sazināties ar SIA “Linkit”, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot uz + 371 68 206 620. Informējam, ka pakalpojuma uzlabošanas nolūkā klientu pieprasījumi turpmāk tiks reģistrēti SIA “Linkit” sistēmā.