Link!T paplašina darbību!

25. Sep. 2015

12. augustā Link!T un Jaunjelgavas dome parakstīja līgumu par elektronisko sakaru infrastruktūras ilgtermiņa nomu, kas ir izvietota un pārklāj Jaunjelgavas, Aizkraukles, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu (iepriekš Aizkraukles rajona) teritorijas. Līgums noslēgts uz 2015. gada 6. jūlijā notikušās izsoles rezultātu pamata.

Link!T šobrīd veic padziļinātu infrastruktūras tehnisko auditu un plāno nepieciešamos uzlabojumus, lai turpmāk varētu jaunajiem klientiem visā reģionā piegādāt standartizētus elektronisko sakaru pakalpojumus. Pārejas periodā jaunajiem klientiem tiks nodrošināts līdzšinējais datu pārraides ātrums un cenas. Pēc nepieciešamo uzlabojumu veikšanas jaunie klienti varēs izvēlēties kādu no Link!T piedāvātajiem tarifu plāniem.

Link!T ir SIA “Komerccentrs DATI grupa” elektronisko sakaru pakalpojumu zīmols un nodrošina elektroniskos sakaru pakalpojumus Zemgales reģionā kopš 2003. gada. Piedāvātā pakalpojuma stabilitāte un ilgtspēja balstās uz jaunāko bezvadu tehnoloģiju risinājumiem, kas nodrošina ātrgaitas interneta pieejamību kā pilsētās, tā arī attālos lauku nostūros. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu klienti ir Bauskas, Vecumnieku, Rundāles un Iecavas novadu pašvaldības, to pakļautībā esošās iestādes, kā arī uzņēmumi un privātpersonas.